Álláshirdetés

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

ALAPELLÁTÓ ORVOS munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű hivatásos vagy közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron Megye, 9300 Csorna, Bartók Béla utca 1.

Területi Egészségügyi-, Pszichológiai és Munkabiztonsági Ellátó Központ

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • gyógyító-megelőző alapellátás, foglalkoztatás-egészségügyi tevékenység
  • munkakör betöltéséhez szükséges felvétel előtti és időszakos alkalmassági vizsgálatok végzése
  • egészség-megőrzési és egészségfejlesztési programokban történő részvétel
  • munkaegészségügyi tevékenység

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény rendelkezései vagy „a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló” 2015. évi XLII. törvény rendelkezései az irányadóak.

SZOLGÁLATI LAKÁS biztosítása megoldható!

Pályázati feltételek:

  • Egyetem, általános orvosi diploma
  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Egészségügyi alkalmasság.

 A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakorvosi végzettség (belgyógyász vagy háziorvos vagy foglalkozás-egészségügy vagy honvéd-, katasztrófa-, és rendvédelem orvostan)

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Szakképesítést igazoló dokumentumok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy annak megérkezéséig nyilatkozat a büntetlen előéletről
  • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázat adatainak az elbírálás alatt történő kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:

Legkorábban 2018. február 15.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. január 31.

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Zsíros Mária tű. alezredes nyújt, a 96/529-534-es telefonszámon.

A pályázat benyújtásának módja:

postai úton a

Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

9021 Győr, Munkácsy M. u. 4.

elektronikusan

gyor.human@katved.gov.hu

A pályázat elbírálásának határideje:

2018. február 9.

Tájékoztatás felvételi lehetőségről a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság állományába:

Jelentkezési feltételek:

  • betöltött 18 éves életkor (de maximum 55 életév) és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb;
  • cselekvőképesség;
  • bejelentett (belföldi) lakóhely;
  • érettségi vizsga;
  • magyar állampolgárság;
  • hivatásos szolgálatra fizikai, egészségügyi, pszichikai szempontból alkalmasság;
  • büntetlen előélet;
  • kifogástalan életvitel, továbbá hozzájárulás annak a szolgálati viszony létesítése előtti, valamint alatti ellenőrzéséhez;
  • törvény szerinti alkotmányos jogok korlátozásának elfogadása.

Előnyben részesülnek:

  • rendvédelmi, honvédelmi tapasztalattal rendelkezők;
  • a műszaki végzettségűek;
  • a C kategóriás vezetői engedéllyel,
  • valamint alkalmas minősítésű PÁV-I alkalmassági vizsgálattal (megkülönböztető jelzésű gépjármű vezetéséhez szükséges alkalmasság), és
  • legalább 5 év gépjárművezetői gyakorlattal rendelkezők.

A felvételi tájékoztató helyszíne, időpontja:

    A Gyöngyösi Hivatásos Tűzoltóparancsnokságon

       2017.09.18. (hétfő) 13.00 óra

       3200 Gyöngyös, Kossuth utca 1.

Az Egri Hivatásos Tűzoltóparancsnokságon

  2017.09.19. (kedd) 13.00 óra

  3300 Eger, Vincellériskola u. 5.

A felvételi tájékoztatóra a jelentkező hozza magával:

  • kézzel írott önéletrajzát;
  • végzettséget, képzettséget igazoló bizonyítványok, oklevelek másolatát;
  • személyazonosító igazolvány, lakcímet igazoló hatósági igazolvány, adó-igazolvány, hatósági igazolvány (TAJ) másolatát;
  • valamint az esetleges vezetői engedély másolatát.